spark rozměry

AKČNÍ NABÍDKY

Chevrolet servis

Ověřená kvalita za bezkonkurenční cenu!

Ve společnosti Chevrolet se zápalem usilujeme o zajišťování perfektních služeb pro zákazníky. Naši špičkově školení technici se postarají o servis, opravy a celkové udržení vašeho vozu ve skvělém stavu. Technici v našich autorizovaných servisech Chevrolet používají pouze díly schválené výrobcem.

Chevrolet chce, abyste si automobil užili bez problémů. Od koupě jednoho z našich vozů po jeho servis. A co se týče provádění oprav v záruce, chceme, aby celý proces byl co nejjednodušší a nejpohodlnější, bez skrytých poplatků.

Slevy až 30% na náhradní díly starších vozů Chevrolet

JEDINEČNÁ NABÍDKA POUZE V BS AUTO, NYNÍ SLEVA I NA PRÁCI PRO STARŠÍ VOZIDLA

Svěřte zdraví svého vozu do rukou odborníkům

Slevy se vztahují pouze na originální náhradní díly a v případě současného provedení jejich výměny. Nevztahuje se tedy pouze na prodej dílu. Nevztahují se na díly dodávané v rámci tzv. lokálních programů (např. pneumatiky, zámky řazení apod.). Program nelze kombinovat s dalšími servisními programy.
Program BS Chevrolet EconomyService se vztahuje všechny modely vozů Chevrolet, pro které má servis autorizaci (nevztahuje se tedy např. na individuálně dovezené severoamerické modely Chevrolet). Nabídku lze vztáhnout i na vozy značky Daewoo.
Slevy vycházejí z aktuálních doporučených cen originálních náhradních dílů Chevrolet.