Chevrolet servis

Servis


Koupí u nás služby nekončí........

Poskytované služby

 

JARNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKA

Vizuální kontrola vozu se zaměřením na tyto prvky:

Kontrola a seřízení geometrie náprav za 888 Kč

Seřízení geometrie provádíme na moderním 3D zařízení poslední generace s vysokou přesností. Kontrolu a seřizování geometrie doporučujeme provádět pravidelně, minimálně dvakrát ročně

Dezinfekce systému klimatizace za 666 Kč

Dezinfekci provádíme speciální metodou za pomoci ultrazvukového článku, který rozprašuje dezinfekční prostředek na kapky menší než 5 mikronů, tímto je zajištěno dokonalé rozptýlení dezinfekce do celého systému klimatizace.

V systému klimatizace dochází kondenzací vody ke zvýšené vlhkosti, což má za příčinu množení zejména bakterií, plísní a roztočů. Pokud se systém pravidelně nečistí, dostávají se všechny tyto organizmy spolu se vzduchem přímo do vašich plic. Údržba je nezbytná i proto, aby systém vůbec správně fungoval. Doporučujeme provést dezinfekci klimatizace nejméně dvakrát ročně.

Co dělat, když nastane dopravní nehoda  

Bezprostředně po nehodě

Pokud nebude k dopravní nehodě přivolána policie, je nezbytné s dalším účastníkem dopravní nehody vždy sepsat společný záznam o dopravní nehodě (doporučujeme formulář vytisknout a vozit s sebou ve vozidle).Společný záznam o dopravní nehodě musí být podepsán a obsahovat identifikaci místa a času dopravní nehody, jejích účastníků a vozidel, její příčiny, průběhu a následků.

Zapište si:

Pokud je následkem DN vaše vozidlo nepojízdné, kontaktujte vždy asistenční službu své pojišťovny nebo svůj servis. Jste-li viníkem DN, máte zpravidla nárok na asistenční služby od pojišťovny, u které máte pojištění odpovědnosti uzavřeno. Z titulu havarijního pojištění je zpravidla hrazen odtah nepojízdného vozidla. Číslo telefonu na Vaši asistenční službu máte uvedeno na asistenční kartě (k pojištění odpovědnosti, eventuálně k havarijnímu pojištění). Mějte na paměti, že v rámci pojištění odpovědnosti máte nárok na úhradu asistenční služby od viníka DN! Asistenční službu své pojišťovny volejte i v případě, kdy si nebudete jisti dalším postupem.

V poslední době se na našich silnicích vyskytuje fenomén lovců dopravních nehod. Tyto společnosti využívají stresové situace při vzniku dopravní nehody. Účastníkům dopravní nehody na místě dají k podpisu velmi nevýhodné smlouvy, zejména na pronájem vozidla, výměnou za to, že vše zařídí. Bohužel pojišťovny takto vysoké náklady neakceptují a účastník musí tyto náklady uhradit. Navíc vozidlo mnohdy končí v autoopravnách, které k opravám používají neznačkové a nehomologované součásti nebo díly z vrakoviště. Nepřijímejte tedy nabídku poskytnutí asistenčních služeb od poskytovatelů, kteří se náhodně objeví na místě DN a nejsou smluvními asistenčními službami Vaší pojišťovny, eventuálně smluvními asistenčními službami pojišťovny dalšího účastníka DN (viníka DN). Doporučujeme při vzniku dopravní nehody kontaktujte nejprve svůj značkový servis nebo pojišťovnu.

NĚKOLIK ČLÁNKŮ K  LOVCŮM DOPRAVNÍCH NEHOD:

http://www.novinky.cz/finance/243037-vystresovane-ridice-po-nehode-casto-oberou-lovci-nehod.html
http://www.novinky.cz/finance/244913-lovcum-nehod-prihravaji-policiste-tvrdi-pojistovny.html
http://www.novinky.cz/finance/247031-na-bourajici-ridice-cihaji-supove-ceskych-silnic.html

 

BS AUTO NABÍZÍ: